درباره ما

تیک صنعت برق :

سازنده انواع سیستم های مدیریت کابل ، ما در مجموعه صنعتی خود سعی کرده ایم قسمت عمده تجهیزات را تولید نمائیم. همچنین بخشی از احتیاجات خریداران و مشتریانمام را بصورت وارداتی وارد کشور عزیزمان ایران کنیم. گروه تیک صنعت برق تولیدی صنعتی است که تشکیل شده از تیک صنعت به عنوان هلدینگ اصلی که زیر مجموعه های نمونه ای و تابعه وابسته به آن سینی کابل تیک ، لوله برق تیک در زمینه برق صنعتی فعالیت می کنند.

تولیدات :

تیک تولید کننده سینی نردبان کابل ، لوله فولادی گالوانیزه شده مخصوص کابل برق ، لوله فلکسیبل ، گلند کابل ، جعبه تقسیم های جانکشن باکسی است. تیک علاوه بر موفقیت کسب استانداردهای ملی مشارکت تاثیر گذار در پیشرفت پروژهای گازی ، نفت و برق رسانی پیشرفته هوشمند سازی ساختمان ها توانسته علاوه بر بالا بودن کیفیت محصولات قیمت رقابتی در بازار تجهیزاتی ایران حضور داشته باشد.

هدف از تاسیس :

گروه صنعتی تیک،شرکتی تولیدی است که در سال ۱۳۹۰ خورشیدی تاسیس شد. هدف ابتدایی این کمپانی در ابتدا تولید سینی و نردبان کابل بود در اثر تحولات تیک از حوضه تک محصولی خارج شد و از سال ۱۳۹۵ انواع گلند ها کابل برق و فلکسی ها را به بازار عرضه کرد.

فعالیت :

تیک صنعت با تولید و تامین احتیاجات اساسی صنعت کاران برق ایران پیوند عمیقی دارد. بنابراین از آغاز بنیان گذاری سعی کرده است تا به عنوان سیستمی تولیدی ، تامینی بازوئی در صنعت برق کشور در برطرف کردن مشکلات و چالش های حوزه های زیر ساختی باشد. علاوه بر سعی برای بر طرف کردن معضلات بنیادین ایران عزیزمان تیک در سال های جدید تلاش کرده است تا به عنوان مرکز رویکردهای جدید علمی و فن آوری هوشمند سازی به کشور سرآمد باشد.

دستاورد :

از اولین آرمان های تاسیس تیک صنعت برق در دهه نود خورشیدی بنیان گذاردن شرکتی در حوضه تولید سینی کابل و نردبان کابل بود. بر اساس همین فعالیت در سال های ابتدایی بر ساخت سیستم های مدیریت کابل پایه گذاری شد. در سال های آینده ما ابتدا به ساخت جعبه های تقسیم و انواع لوله برق از جنس فولاد و گالوانیزه پرداختیم سپس حیطه فعالیت را گسترش داده به ساخت گلند های کابل برای دستگاه ها و تابلوی برق پیشگام شدیم.

تیک صنعت ، همراه شما کارفرمایان و پیمانکاران عزیز

www.tsbargh.ir