نردبان کابل گالوانیزه چیست قیمت نردبان کابل برق

نردبان کابل گالوانیزه چیست قیمت نردبان کابل برق

نردبان کابل گالوانیزه فلزی :

این نوع سیستم کابل کشی با داشتن پله هائی که بین دو ریل عمودی به صورت افقی قرار میگیرد در ایران به نام نردبان کابل شناخته می شود. خارج از کشور با نام cableladder برای نصب و راه اندازی سیستم کابلینگ شبکه با بهترین قیمت نردبان کابل محاسبه و استفاده می شود.

انواع نردبان کابل های فلزی :

نردبان ها بوسیله دو فلز گالوانیزه و استیل تولید می شوند‌. نوع گالوانیزه توسط فلز فابریک به اندازه شاخه های مربوطه بریده می شود. گونه دیگر استیل است که در بازار ایران با در نظر گرفتن قیمت استیل به صرفه نیست.

روش تولید نردبان کابل گالوانیزه :

هر نوع سازه ای طبق یک اصول و استانداردی ساخته می شود نردبان کابل گالوانیزه هم از این قائده جدائی ندارد. ابتدا متراژ و ابعاد نردبان کابل مشخص می شود. بدنه اصلی از دو ریل کناری که با پهنا و عرض بزرگ برای نگه داشتن پله ها دو و سه متری برش داره می شود. سپس بدنه کناری که کاملا صاف است خم زده می شود تا بصورت نیم قوطی شکل بگیرد. برای اتصال دادن دو طرف نردبان ها از ریل گالوانیزه استفاده می شود ، ریل ها به صورت پله ای قرار می گیرند.

قیمت نردبان کابل گالوانیزه آبکاری گرم :

خرید و فروش به دو صورت انجام می شود معمولی و آبکاری شده نوع ساده بیشتر برای کابلکشی در داخل ساختمان است. آبکاری شده برای خارج ساختمان و صنایع بزرگ کاربرد دارد. بنابراین قیمت نردبان کابل گالوانیزه گرم ارزان تر نمی باشد.

قیمت نردبان کابل گالوانیزه آبکاری گرم و ساده بصورت سرد

تفاوت کیفیت نردبان کابل با سینی کابل چیست ؟

به طور کلی نردبان کابل ها برای ساپورت کابل های خیلی سنگین یا فشار قوی مخصوصا اگر دهانه ها با عرض بیشتری ساخته شود بسیار استاندارد است. همچنین اگر عرض و ضخامت آنها را کمتر در نظر بگیریم برای کابل های شبکه مناسب می باشد. از ریل یا پله نردبان کابل هم برای هدایت و بستن کابل استفاده می شود. اما سینی های کابل که دارای شکاف در کف بدنه هستند بوسیله آنها تجهیزات جانبی آویخته می شوند. این شکاف ها همان پانچ سینی کابل است که برای بستن اتصالات و انواع بست لوله برق هم کاربرد دارد در نهایت برای عبور جریان هوا و مایعات موثر است اما نردبان کابل ، کابل ها را خنک تر نگه میدارد. از مهمترین و بهترین شاخص ها در تفاوت اصلی این است که قیمت نردبان کابل ها از سینی ارزان تر می باشد.

یک دیدگاه بنویسید.

    1. اولین مورد برای کابل های شبکه که خیلی سبک تر هستند مورد نیاز است دومی برای کابل کشی فشار قوی استفاده میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *